piątek, 12 lipca 2019

Kubek po kawie w różu i turkusie :)

Witam,dzisiaj chciałam pokazać jak przerobiłam kubek jednorazowy po kawie specjalnie na wyzwania.W pierwszym trzeba było użyć tylko dwóch kolorów róż i turkus, a w kolejnym wyzwaniu jest styl steampunk czyli trybiki,zębatki jednym słowem mechanicznie.Trzecie wyzwanie dotyczy lata chyba ten turkus kojarzy się z latem.Wpadłam na pomysł , żeby to połączyć i żeby powstał projekt w stylu steampunk w różu i turkusie. Do wykonania wykorzystałam kubek, mnóstwo tekturek, wycisków z lekkiej masy,koralików,gazy oraz półperełek.
W centrum mojej kompozycji znajduję się tekturka motyla do której dodałam trybiki,zębatki oraz piórka .Dookoła mojego kubka są umieszczone trybiki,koraliki oraz gaza.
Na górze wieczka znajdują się powtórzone elementy z głównej kompozycji.
Wszystko pokryte jest czarnym gessem, a następnie farbami. Mam nadzieję że sprostałam wyzwaniom.
Serdecznie pozdrawiam.:)Hello,today I wanted to show you how I made a one -time cup of coffee especially for challenges.In the first you had to use only two colors of pink and turquoise, the next challenge is staempunk style or cogs and gears in a word mechanically.The third challenge concerns summer this turquoise is associated with the summer. I came up with the idea to combine it and steampunk style project was created in pink and turquoise.I used a mug a lot of cardboard,impressions of light weight,beads, gauze and half pearls.In the center  of my composition is butterfly cardboard to which I added cogs, gears and feathers.Around my mug are placed cogs, beads and gauze.At the top of the lid there are repeated elements from the main composition.Everything id covered with black gesso and then with paints.I hope I have met the challenges.
Best wishes.:)

Pracę zgłaszam na wyzwania :

art-piaskownica
scrapekoraz

sandee-and-amelie


13 komentarzy:

 1. Niesamowita praca! Bardzo w klimacie i idealnie w naszym kontraście :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Art - Piaskownicy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje i bardzo mnie to cieszy , że praca się spodobała.Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo specyficzny jest ten kubek i na dobą sprawę zastanawiam się jakbym mogła go użyć. Ja mam niezłą kolekcję kubków i szklanek od https://duka.com/pl/kawa-i-herbata/kubki-i-szklanki i raczej właśnie w nich pijam kawę czy herbatę. Jednak muszę powiedzieć, że faktycznie ten kubek jest bardzo oryginalny.

  OdpowiedzUsuń
 4. On raczej jest już jako ozdoba niż by z niego pić.:)Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A gorgeous project! Many thanks for sharing with us SanDee's and Amelies Steampunk Challenge!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyczny kubek! ❤ super, że przerobiłaś coś, co zazwyczaj ląduje w koszu. Dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu Scrapka 🙂

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaskakujące połączenie kolorów i motywów, ale efekt jest naprawdę świetny :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny pomysł na kubek! Dziękuję za udział w wyzwaniu SanDee&amelie's Steampunk Challenge!

  OdpowiedzUsuń